1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Namuko kelionė

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Šiandien buvo įgyvendinta "Idea fix". 

Ryte sugalvojau (seniai apie tai galvojau, bet šiandien ši mintis turėjo būti įgyvendinta), kad gerai būtų iš Motiejūnų pervežti namuką į Jauniūnus ir vakare namukas jau stovėjo Jauniūnuose prie tvenkinio. 

O buvo taip: ryte paskambinau mamai ir pasakiau jai tą mintį, tačiau ji pasakė, kad Juozas šiandien ilgai dirbs ir padėti negalės, tačiau ko kelių minučių paskambino Juozas ir pasakė, kad važiuoja namo. Aš jam papasakojau idėją ir jis sutiko prisidėti. 

Paskambinau Mantui, kurio automobilis vežė namuką į Motiejūnus ir su juo sutarėm, kad 15 val. jis atvažiuos. Kadangi tuo metu buvau mieste, pasiėmiau Juozą ir parsivežiau į Riešę. Jis iki 15 val. dar spėjo pašienauti aplink namus. Apie 15 val. skambinu Mantui, jis sako, kad vairuotojas pats turi paskambinti. Vėl laukiam. Paskambina vairuotojas ir sako, kad dar užsiėmęs. Laukiam iki 16 val. 

Kartu nusprendė važiuoti ir Mindaugas. Labai gerai, kad važiavo, nes mes dviese su Juozu tikriausiai nebūtume susitvarkę, nes reikėjo ir kopėčias vežtis, ir kastuvus, ir dar ant namelio stogo lipti, kad užkabinti trosus už kablio, o paskui dar ir plyteles ant kurių stovėjo namukas sukrauti. Namukas pasikrovė gana normaliai, sunkoka jį buvo nuo žemės atplėšti, bet gal vairuotojas nepatyręs pasitaikė, nes praeitą kartą vairuotojas buvo vyresnis ir darbas vyko greičiau. Kai pakrovėm, Juozas nuvažiavo su sunkvežimiu, o mes dar į Senukus nusipirkti gulsčiuko, nes nepasiėmėm iš namų. Kai atvažiavom į Jauniūnus namukas jau buvo atvažiavęs prie tvenkinio. Beliko tik iškrauti.

Vyrai planuoja iš namuko pagaminti pirtį, o kol kas bus merginoms gyventi, kai atvažiuosim. Nors namukas tik 2x2 m., bet viduje yra lova ir staliukas. 

 
Dalintis

Paieška svetainėje