1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Tvoros statymas. Pirma diena

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Ryte atsikėlėme vėl susinervinę, galvojau apskritai nevažiuoti, bet apie 9 val. paskambinau Dariui, jo telefonas buvo išjungtas.

Tada skambinau Valerijai, ji sakė, kad darbe, bet pasakė, kad paskambins kitam sūnui. Vėliau perskambino ir pasakė, kad berniukai ruošiasi dirbti. Pirmas išvažiavo Mindaugas, aš iš paskos. Mindaugui išvažiavus skambino Darius ir pasakė, kad jie jau susikrovę daiktus į priekabą. Kai aš atvažiavau visi jau buvo laukuose. Mindaugas ėjo įsijungti elektros pas kaimyną. Nors tikėjausi tik 2 pagalbininkų, tačiau jų buvo 3. Kaip vėliau paaiškėjo buvo ir Valerijos brolis Leonardas, tai darbas vyko tik iš pradžių lėtokai, o vėliau gana greitai. Iki 12 valandos buvo įbetonuota pusė stulpų. Aš dvi valandas nulupinėjau nuo 50 vnt. stulpų polietileną. Oras pasitaikė visai neblogas, šaltokas, bet be kritulių ir vėjas nelabai įkyrus. 12 val. aš išvažiavau į Širvintas parvežti pietų. 
Kavinėje paėmiau 5 vnt. kukulių... Parduotuvėje pirkau viskio :) ir vienkartinių įrankių. Grįžau 13 val. Pavalgėme, pabendravome ir vėl į darbus. Aš rinkau akmenis ir išsikasiau jurginus. 15 val. betonavimas buvo baigtas. Pratęsti tvoros statymo darbus susitarėme kitą šeštadienį.
Liko 4 maišai cemento, juos palikome namelyje, taip pat palikome vieną karutį, o kitą - parsivežėme namo. Pabaigus betonavimo darbus mes dar užtrukome 2 valandas, nes pamatavome užstatymo zona, patraukėme 10 m. į viršų, taip pat nužymėjome pagaliukais iš dviejų pusių kur bus kelias. Susukome elektros laidą ir važiavome namo.

Dalintis

Paieška svetainėje