1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ateities darbų seka

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Padaryta daug darbų. Paskambinau ryte Geovysai, kad planuoju apie pietus pas juos užvažiuoti.

Kai nuvažiavau direktorės Sandros nebuvo, tačiau kita darbuotoja užpildė sąskaitą ir atsakė į keletą mano klausimų. Taip pat man padarė dvi plano kopijas - vieną spalvotą be parašų ir nukopijavo iš originalo (nešiuos pas architektą). Taip pat paklausiau ką man daryti su pasibaigusia toponuotrauka, tai gavau atsakymą, gal pigiausiai būtų susirinkti parašus pačiai, susitaupytų kokie 500 Lt. Reikėtų gauti 4 parašus ir penktam parašui reikėtų toponuotrauką su prašymu nunešti į savivaldybę. Kadangi kai nuvažiavau, jau buvo beveik pietų metas, į žemėtvarką nebespėjau, tai už mane popierius nunešti užsiėmė Geovysos darbuotoja. Ačiū Jai. Taip pat gavau lapuką, kuriame yra surašyta darbų seka po pridavimo į žemėtvarką. 
Cituoju: 
1. Prašymas patvirtinti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą - Širvintų NŽT skyriui; 
2. Kai bus iš Širvintų NŽT skyriaus įsakymas patvirtinti projektą - skelbimas vietinėje spaudoje, kad yra patvirtintas projektas; 
3. Nukopijuoti skelbimą (3 vnt.) ir įsegti Širvintų NŽT skyriuje bylose ir bylas priduoti "Viename langelyje" - užregistruoti savivaldybės teritorijų planavimo dokumentų registre. 
Nei daug nei mažai darbų dar laukia iki KPP užregistravimo :). O tada jau galima bus išsiimti specialiąsias architektūrines sąlygas ir paduoti prašymą Lesto... Kadangi jau matosi šviesa tunelio gale su KPP, tai bandžiau paskambinti Geovysos direktorės duotais architekčių telefonais. Viena pasakė, kad tuo neužsiima, o kita, kad iki kovo mėnesio turi daug darbų. Tada paskambinau UAB "Inerpro" direktoriaus duotu telefonu. Trumpai pašnekėjom, architektas pasakė, kad geriausia būtų iš pradžių susitikti prie sklypo. Taip ir sutarėm padaryti ateinantį antradienį. 

Važiuodama atgal užsukau pas Stasę ir į  Jauniūnus. Padariau nuotraukų. Daug sniego, bet kelias gana pravažiuojamas, nors matosi, kad nevalytas. Sklype yra pripėduota, bet už tvoros pėdų nesimatė. Mažos pėdutės matosi kaip nueina po namuku, o vienoje vietoje kažkieno ir gulėta. Vanduo senesniam tvenkinyje dar labiau pakilęs ir beveik jau užlieta žemiausia vieta, reikės kasti griovelį ir dėti vamzdį vandens perpylimui, o naujajame tvenkinyje man pasirodė, kad vandems tarsi mažiau, nei buvo paskutinį kartą.

Dalintis

Paieška svetainėje