1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Susitikimas su architektu

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Apie 10 val. paskambino architektas Kristijonas ir susitarėm 11 val. susitikti.

Susitikom prie Maišiagalos ir toliau jis važiavo paskui mane. Atvažiavus iki posūkio paaiškėjo, kad kelias užpustytas, tiksliau, kai stumdė pagrindinį kelią užstūmė įvažiavimą į keliuką. Palikome mašinas prie kelio su įjungtu avariniu ir nuėjome pėsčiomis. Eiti buvo šalta, pūtė gan stiprus vėjas, o kadangi kelias buvo visai nevalytas, teko klampoti per pusnis. Kaip pasirodė iki sklypo gana nemažas atstumas (reikės kada pamatuoti). Kristijonas pasižiūrėjo, nusifotografavo  iš visų pusių ir tada pamatėme dar vieną žmogelį klampojantį keliu. Kai priėjome arčiau pasirodė, kad tai Visvaldas. Jis norėjo pasižiūrėti ar įmanoma išvažiuoti. Sakė, kad pas kaimyną, kuris kelius valo sulūžo traktorius, o seniūnija neturi pajėgumų. 

Sugrįžę prie mašinų apkalbėjome detales ir kai jau atsisėdau į mašiną važiuoti, pasirodė, kad akumuliatorius nusėdo. Gerai, kad architektas nebuvo išvažiavęs, tai galvojom pavažiuoti iki balto namo, bet kaip tik išvažiavo „Kviko“ mašina, kurią susistabdėm. Vyrai mano mašiną pastūmė ir ji užsivedė. Laimingai grįžau namo. 

Projektų kainos būtų po 25 Lt už kvadratą: namo - 5000 Lt; namuko - 1500 Lt, ūkinio - 1500 Lt. Dar reikės daryti geologinius tyrimus ir grunto zondavimą po 2 tyrimus kiekvienam pastatui po 200 Lt (davė telefoną geologo Vidmanto Vaitiekūno) ir vandens bei nuotekų projektą -.apie 800 Lt. Tikriausiai darys UAB "Artva" . Po KPP pridavimo projektus turėtume susitvarkyti per 1,5 - 2 mėn. (bent jau taip žadėjo)...                                                                     

Dalintis

Paieška svetainėje