1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kartais sekasi, kartais - ne...

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Didžiai darbinga diena. Ryte buvo suplanuota važiuoti į Širvintas, nes turėjo išeiti laikraštis su skelbimu apie patvirtintą KP projektą. 9:30 val. aš jau Širvintose.

Užėjau į „Maximą“ nusipirkau 4 laikraščius (3 vnt., nes reikėjo įdėti į bylas ir vieną atsiminimui) sumokėjau po 1,90 Lt už kiekvieną. Viso: 7,60 Lt. Dėl ko visa tai rašau, o todėl, kad tų laikraščių pirkti visai nereikėjo, nes užėjus į 303 kab., pasirodė, kad sekretorė laikraštį gauna ir skelbimus atšvietus įsega į bylas. Sekretorės paprašiau, kad padarytų dvi KPP kopijas. Bylas nunešiau į pirmą aukštą ir pridaviau savivaldybėje. Baigiau pildyti prašymą vietoje, nes man nebuvo aišku ką ten rašyti. Dar pateikiau popierius gręžinio sąlygoms. 

Pridavus popierius paskambinau atsakingiems asmenims, kurie derina toponuotraukas. Dujų specialistas tuo metu buvo savivaldybėje, tai greitai nunešiau ir jis pasirašė. Toliau važiavau i Lesto ir ten pasirašė. Paskambinau Teo specialistui, jis pasirodo buvo tuo metu Vilniuje ir žadėjo po pusvalandžio grįžti. Tada nuvažiavau pas melioratorę, kuri dar į toponuotrauką įrašė įrašą, kad "projektą derinti papildomai", nors aš sakiau, kad KPP projektas jau suderintas. Tada teko sulaukti TEO specialisto ir dar nulėkti į savivaldybę ir gauti iki 12 val. parašą Architektūros skyriuje. 
Važiuodama pro šalį užvažiavau į Jauniūnus padaryti nuotraukų. Radau apgraužtas visas tujas ir žagrenį.

Grįžus į Vilnių nuvažiavau į Vilniaus Lesto skyrių Laisvės pr. Nuo tada ir pradėjo nesisekti. Man ten pareiškė, kad neseniai pasikeitė tvarka ir dabar norint pasirašyti elektros sutartį reikia pateikti ir statybos leidimą. Galvojau apsižliumbsiu. Važiavau paimti Mindaugo ir kol jo laukiau pradėjau skambinėti elektros specialistams. Paskambinau Bareckui, jis davė Almutės telefoną. Paskambinau jai, ji sakė važiuoti į Motorų g. ir pabandyti priduoti projektą ten. Mindaugas pasiūlė mane ten nuvežti. Iš pirmo karto neradome kur ta Motorų g., bet apsisukę įvažiavome į reikiamą kelią. Motorų g. Lesto praėjimas su leidimais. Gavome leidimą ir buvome nukreipti pas administratorę. Pasėdėjome koridoriuje, nes pas administratorę buvo kažkokia moteriškė, kai nusibodo sėdėti užėjau ir sužinojau, kad man reikia eiti į 221 kab. Šis kabinetas buvo užrakintas. Mindaugas mašinoje buvo palikęs kompą, tai nelaukė, kol ateis reikiamas žmogus, nes Motorų g. visai netoli taboro, todėl mašinoje geriau nieko nepalikti...  Atėjo vyriškis, kuris stovėjo prie administratorės kabineto ir šnekėjosi su kitu vyriškiu. Kai jis atėjo, jam išaiškinau situaciją ir jis pasakė, rašyti prašymą susitarimą, kad statybos leidimą pateiksime iki gegužės 1 d. Parašius nunešiau administratorei užregistruoti. Sakė, paskambinti po savaitės. 

Dalintis

Paieška svetainėje