1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Karmazinų piliakalnio slėnis

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

   Nors šeštadienio rytas (spalio 18 d.) buvo šaltas, žolėje voliojosi ir ant stogo užsikeberiojo Džekas Šalna – tai herojus iš vaikiško filmo, kuris prieš kelis metus tapo mūsų rytiniu svečiu, kai būna šalna. (Aš atėjusi kelti merginas į mokyklą pasakau, kad buvo užsukęs Džekas Šalna. Nuotaika iškart pagerėja, tarsi nebe taip ir šalta būna). Nors Džekas šeštadienio rytą ir buvo užsukęs, mes su šeima vis tiek išsiruošėme į gamtą. Ne į paprastą gamtą, bet į slėnį, kur norint nusileisti į slėnį reikia pasidairyti nuo piliakalnio. Nuostabūs vaizdai. Niekada ten nebuvome užsukę, nors dažnai pro šią vietą pravažiuojame. 

   Ant piliakalnio jau stovėjo būrelis keliautojų su šiaurietiškomis lazdomis ir mums atvažiavus, kažkodėl pradėjo šaukti: „Pietus atvežė!“. Mes labai ir nenustebome, nes mes ir patys atvažiavome papietauti.

   Kas dar nežino, Karmazinų piliakalnio slėnyje gyvena Ieva su šeimyna ir maitina visus užsukusius į sodybą savaitgalį. Ievos veiklą seku jau senokai ir vis planavau užsukti, bet užsukome tik rudeniop ir pasibuvome labai smagiai. Kol valgėme runkelių sriubą, daržovių troškinį, morkų pyragą ir gėrėme citrininių katžolių arbatą, apšnekėjome (gerąja prasme) bendras pažįstamas - Karoliną ir Rasą, aptarėme ūkio reikalus. (Karolina organizuoja įvairius seminarus, žygius Neries regioniniame parke, o Rasa kartu su Ieva arba be Ievos rengia žolynų pažinimo seminarus). Mano vyriškis fotografavo rudenėjančią gamtą, vaikai džiaugėsi saule, katinais, šunimis ir mašinėlėmis, aš - Ievos daržais, žolynais ir krosnimi. Krosnimi, kurios aš ir pati noriu... Labai. 

   Taip pat iš Ievos parsivežiau šalavijų (kelių rūšių), raudonėlio, jonažolės krūmelių ir diemedžio šakelių (gal pavasarį įsišaknys). Buvo smagu. Gal net per daug...

   Kai būsite netoliese, užsukite pas Ievą ir perduokite linkėjimus nuo Ingridos iš VIP ūkio ir jau turėsite bendrą pažįstamą, kurią irgi galėsite apšnekėti :

Dalintis

Paieška svetainėje