1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Vasaros ir pievų ūkis

Narių vertinimas:  / 0

Būsimos sodybos dienoraštį pradėjau rašyti seniai, beveik iškart po sklypo pirkimo. Iš pradžių ši informacija buvo skirta daugiau sau - ilgam prisiminimui :), kad žinočiau kas vyksta, kas įvyko, kiek pinigų išleista ir planavimui į priekį.

Tai buvo tuščias sklypas, vien tik pieva, be pastatų ir net be jokio mažulyčio medelio (vienintelis buvęs sklypo minusas, bet jau tapęs pliusu, nes šiuo metu jau pasodinta apie 100 vnt. įvairiausių medžių), todėl nuo pat pradžių pradėjau rinkti informaciją apie reikalingus dokumentus ūkininko (giminės) sodybos įkūrimui, nes kitaip jokių pastatų sklype negali statyti, nebent darytum detalųjį planą. Lankiausi blog'uose, kuriuose žmonės jau buvo praėję tuos pačius kelius, skaičiau jų pastebėjimus ir šiaip straipsnius internete. Susirinkus nemažai informacijos, nusprendžiau, kad jau ir man laikas pasidaryti savo blog‘ą ir šiuo klausimu labai padėjo mano vyras Mindaugas. Labai tau Ačiū :)

Dabar bandau sudėti informaciją į puslapį ir ja pasidalinti su Jumis, nes labai jau klaidūs biurokratiniai keliai norint įsikurti ūkininko sodyboje.

Kalbant apie ūkį, tai bus netradicinis šeimos ūkis, kuriame bus derinama natūrali gamtinė ir ekologinė žemdirbystė su tradicinės žemdirbystės prieskoniu.
Žemės ūkio kėlimu užsiimsime daugiausia mes su mama ir labai tikimės, kad šeimos vyrai ir mažosios merginos prisidės tada, kai turės įkvėpimo :), nes be vyriškos rankos ūkyje irgi labai sudėtinga, o be vaikiškos pagalbos sunku bus suvalgyti tai, kas užauginta...

Neseniai, kokias tris valandas šaltyje braidydama po laukus paskui geologų komandą ir paskui savo svajonę, supratau:
„Svajonės reikalauja aukų, ne tik finansinių, bet ir fizinių bei moralinių :).

Tikiuosi, informacija bus aktuali tiems, kas svajoja įsikurti giminės sodyboje, kurioje gyvena ir ūkininkauja kelios kartos. Tiems, kas domisi daržo auginimu, sodo įveisimu, dekoratyviniais augalais ir  aplinkai draugišku (atsakingu) ūkininkavimu besidomintiems žmonėms.

Visiems apsilankiusiems šiame puslapyje linkiu: 
NEBIJOTI SVAJOTI IR KAD SVAJONĖS PILDYTŲSI.
Tik, kai per daug prisisvajoji irgi negerai :), todėl svajokite saikingai...

Pagarbiai, 
VIP ūkis

Dalintis

Paieška svetainėje